ceny.infoblog.cz

Poradíme, jak najít kancelář v Praze?

Publikováno 27.03.2016 v 10:18 v kategorii KANCELARE, přečteno: 47x

Najít reprezentativní a vyhovující kancelář je někdy oříšek a během pár dní ji rozhodně nenajdete. Budete muset projít důležitým a únavným rozhodování, hledání kritérií, podle kterých budete kancelář hledat. A pak přijde komunikace s majiteli. Chce to velkou dávku trpělivosti. Dost času ale ušetříte, pokud si předem dobře ujasníte, co by vaše nová kancelář měla splňovat, rozpočet, který jste ochotni pronájmu věnovat a také lokalitu, kam budete vy i vaši klienti dojíždět.

Kancelář v centru sázka na jistotu?
Kanceláře v PrazeKanceláře v Praze jsou samy o sobě lukrativní. Ale když se na věc podíváte blíž, pořád je centrum města lokalita, která je nejžádanější a z hlediska klientů také nejatraktivnější.Image vaší firmy navíc s kanceláří také souvisí.

Místo, kde se s klienty setkáváte, je středobod vašeho jednání. To, jak působí na vaše klienty, vám velmi často může pomoci. Centrum města je dostupné jak městskou dopravou, tak autem. Je to pohodlné i pro vás. Ne všechny schůzky chcete vést v kanceláři.

Hodnoťte také praktičnost

Jak velkou potřebujete kancelář? Pokud hodláte v budoucnu rozšiřovat řady zaměstnanců, tím spíše přemýšlejte o větším prostoru. Navíc nikdo nemá rád malé kanceláře, kde se člověk ani pořádně neprotáhne.

Vzdušnost prostoru, hodně světla a příjemná provozní teplota jsou základem. Také myslete na recepci, konferenční místo. Vše by se mělo pohodlně vejít. Pronájem kanceláří Praha je velmi rozmanitý. Najdete různé prostory. Ne všechny jsou ale k podnikání to nejlepší.

Koupě nebo pronájem?

Nejen mladším firmám se stává, že je prostě správný čas změnit místo. Důvody mohou být různé. Na druhou stranu, kdo by se pořád někam stěhoval.

Prodej kanceláře je mezi nabídkami také rozšířený, ale uvažujte o koupi až ve chvíli, kdy si budete opravdu jisti, že se vaše firma nebude dále rozrůstat a lokalita vám naprosto sedne. Pronájem je v tomto ohledu jednodušší a pohodlnější, protože se můžete bez problémů přestěhovat jinam.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?