ceny.infoblog.cz

Čekáte rodinu a hledáte bydlení v Praze?

Publikováno 03.08.2017 v 11:17 v kategorii BYDLENI, přečteno: 46x

Přírůstek do rodiny je vždycky velká událost a také významně ovlivní váš budoucí život. Pokud vám doteď stačilo menší bydlení, pak byste měli přemýšlet o něčem větším. Najít vhodné bydlení ale není otázka několika dní. Než se vám ukáže byt, který se vám bude líbit po všech stránkách, může to trvat i několik měsíců. Proto neváhejte a začněte s hledáním hned. Při výběru hodnoťte především jeho vhodnost pro děti.

Jak velký byt je správný?
Byt v PrazeByty na prodej Praha jsou v nabídce neustále. Ty atraktivní z nabídky velmi rychle mizí, proto byste měli jednat rychle a kout železo, dokud je žhavé.


Z nabídky můžete rovnou vyloučit malé byty o výměře 1+1 i 2+1. Ze začátku by vám dostatek prostoru nedělal problém, ale až vám dítě začne růst, uvítáte, když bude mít svůj vlastní prostor a vy tím pádem víc klidu.

Myslete do budoucna. Minimální výměra by měla být 3+1, tak abyste se do bytu všichni pohodlně vešli. Záleží pak na dispozici jednotlivých bytů. Ne každý bude vyhovovat vašemu požadavku kvůli špatnému rozložení místností.

Co zohlednit při výběru nemovitosti?

Směrodatným faktorem bude samozřejmě cena nemovitosti, protože si těžko pronajmete nebo koupíte něco, na co nemáte dostatek financí. Ta se odvíjí od vybrané lokality. Čím atraktivnější lokalita v centru města, tím dražší nemovitosti budete nacházet. Berte v úvahu i okolí nemovitosti.

Vybírejte klidnější lokality, kde si děti budou moct hrát a nebudete se o ně muset bezprostředně bát. Měli byste mít lékaře a další základní sociální služby na dosah. Zajímavé domy na prodej Praha bývají v okrajových částech města. Zohledněte také dopravní dostupnost, délku jízdy do práce apod.

Nebojte se být přísní

Pokud se vám nějaká nemovitost bude líbit, jednejte hned. Domluvte si prohlídku, zjistěte si víc informací. Starší reality Praha mohou skrývat nejednu vadu. Jednejte o ceně a hlavně se ptejte na detaily. Měli byste přesně vědět, do čeho chcete investovat.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?